DOMEK 6-OSOBOWY TYP MYŚLIWSKI

DOMEK 6-OSOBOWY TYP MYŚLIWSKI

Cena: 330 zł / DOBA

TO DOMEK DWUPOZIOMOWY, Z DWOMA OSOBNYMI SYPIALNIAMI NA PIĘTRZE (TRZY STAŁE MIEJSCA DO SPANIA W KAŻDEJ ) I Z POKOJEM DZIENNYM Z JADALNIĄ I ANEKSEM KUCHENNYM I ŁAZIENKĄ (PRYSZNIC , WC, UMYWALKA) NA PARTERZE. W POKOJU DZIENNYM JEST TEŻ WERSALKA , KTÓRA MOŻE STANOWIĆ DOSTAWKĘ DLA JEDNEJ LUB DWÓCH DODATKOWYCH OSÓB. NA ZEWNĄTRZ JEST DUŻY ,CZĘŚCIOWO ZADASZONY TARAS Z MEBLAMI OGRODOWYMI.

DOMEK 4-OSOBOWY I 5-OSOBOWY

DOMEK 4-OSOBOWY I 5-OSOBOWY

Cena: 210-250 zł / DOBA

TO DOMKI WOLNOSTOJĄCE Z DWOMA POMIESZCZENIAMI SYPIALNIANYMI. W WIĘKSZYM JEST ANEKS KUCHENNY Z LODÓWKĄ, KUCHENKĄ 4-PALNIKOWĄ I PODSTAWOWĄ ZASTAWĄ STOŁOWĄ. W POMIESZCZENIU TYM STOI ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE I STÓŁ. W DRUGIM STOJĄ DWA ŁÓŻKA POJEDYŃCZE A W DOMKU 5-OSOBOWYM JEDNO Z TYCH ŁÓŻEK JEST ŁÓŻKIEM PIĘTROWYM. KAŻDY DOMEK MA WŁASNY PEŁNY WĘZEŁ SANITARNY I MEBLE OGRODOWE NA ZEWNĄTRZ.

DOMEK 2-OSOBOWY Z DOSTAWKĄ

DOMEK 2-OSOBOWY Z DOSTAWKĄ

Cena: 150 zł / DOBA

TO DOMEK W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. POSIADA JEDNO POMIESZCZENIE Z ANEKSEM KUCHENNYM, (LODÓWKA ,KUCHENKA 2-PALNIKOWA , DWA GARNKI RÓŻNEJ WIELKOŚCI, CZAJNI I PODSTAWOWA ZASTAWA STOŁOWA. WSZYSTKIE DOMKI MAJĄ PEŁNY, WŁASNY WĘZEŁ SANITARNY (PRYSZNIC, WC, UMYWALKA) I WYPOSAŻONE SĄ W ŁÓŻKA MAŁŻEŃSKIE TYPU IKEA Z TRZECIM SPANIEM NA PIĘTRZE. NA ZEWNĄTRZ , JEST ZADASZONY TARAS Z MEBLAMI OGRODOWYMI.

DOMEK 2-OSOBOWY

DOMEK 2-OSOBOWY

Cena: 110 zł / DOBA

TO DOMEK W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. POSIADA JEDNO POMIESZCZENIE Z ANEKSEM KUCHENNYM Z PODSTAWOWĄ ZASTAWĄ STOŁOWĄ. DOMKI TEGO TYPU MAJĄ PEŁNY, WŁASNY WĘZEŁ SANITARNY I WYPOSAŻONE SĄ W ŁÓŻKA MAŁŻEŃSKIE . NA ZEWNĄTRZ JEST ZADASZONY TARAS Z MEBLAMI OGRODOWYMI.