Nasza oferta - pierwsza strona www szeligi

Idź do spisu treści

Menu główne:

DOMEK 6-OSOBOWY TYP MYŚLIWSKI TO DOMEK DWUPOZIOMOWY, Z DWOMA OSOBNYMI SYPIALNIAMI NA PIĘTRZE (TRZY STAŁE MIEJSCA DO SPANIA W KAŻDEJ ) I Z POKOJEM DZIENNYM  Z JADALNIĄ I ANEKSEM KUCHENNYM I ŁAZIENKĄ (PRYSZNIC , WC, UMYWALKA) NA PARTERZE. W POKOJU DZIENNYM JEST TEŻ WERSALKA , KTÓRA MOŻE STANOWIĆ DOSTAWKĘ DLA JEDNEJ LUB DWÓCH DODATKOWYCH OSÓB. NA ZEWNĄTRZ JEST DUŻY ,CZĘŚCIOWO ZADASZONY TARAS Z MEBLAMI OGRODOWYMI.
DOMEK 4-OSOBOWY I 5-OSOBOWY TO DOMKI WOLNOSTOJĄCE Z DWOMA POMIESZCZENIAMI SYPIALNIANYMI. W WIĘKSZYM JEST ANEKS KUCHENNY Z LODÓWKĄ, KUCHENKĄ 4-PALNIKOWĄ  I  PODSTAWOWĄ ZASTAWĄ STOŁOWĄ. W POMIESZCZENIU TYM STOI ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE I STÓŁ. W DRUGIM STOJĄ DWA ŁÓŻKA POJEDYŃCZE A W  DOMKU 5-OSOBOWYM JEDNO Z TYCH ŁÓŻEK JEST ŁÓŻKIEM PIĘTROWYM. KAŻDY  DOMEK MA WŁASNY PEŁNY WĘZEŁ SANITARNY I MEBLE OGRODOWE NA ZEWNĄTRZ.
DOMEK 2-OSOBOWY Z DOSTAWKĄ TO DOMEK W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. POSIADA JEDNO POMIESZCZENIE Z ANEKSEM KUCHENNYM, (LODÓWKA ,KUCHENKA 2-PALNIKOWA , DWA GARNKI RÓŻNEJ WIELKOŚCI, CZAJNI I PODSTAWOWA ZASTAWA STOŁOWA.  WSZYSTKIE DOMKI MAJĄ PEŁNY, WŁASNY WĘZEŁ SANITARNY (PRYSZNIC, WC, UMYWALKA) I WYPOSAŻONE SĄ W ŁÓŻKA MAŁŻEŃSKIE TYPU IKEA Z TRZECIM SPANIEM NA PIĘTRZE. NA ZEWNĄTRZ , JEST ZADASZONY TARAS Z MEBLAMI OGRODOWYMI.

DOMEK 2-OSOBOWY TO DOMEK W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. POSIADA JEDNO POMIESZCZENIE Z ANEKSEM KUCHENNYM Z PODSTAWOWĄ ZASTAWĄ STOŁOWĄ. DOMKI TEGO TYPU MAJĄ PEŁNY, WŁASNY WĘZEŁ SANITARNY  I WYPOSAŻONE SĄ W ŁÓŻKA MAŁŻEŃSKIE . NA ZEWNĄTRZ  JEST ZADASZONY TARAS Z MEBLAMI OGRODOWYMI.

SPOŚRÓD NASZYCH NOCLEGÓW W DOMKACH W POBLIŻU EŁKU, KAZDY ZNAJDZIE OPCJĘ ODPOWIEDNIĄ DLA SIEBIE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego